askold5 (askold5) wrote,
askold5
askold5

Пошёл новый креативный спам!

Сегодня пришло:

ВІТАЮ З КАБУЛЬСЬКОГО АФГАНІСТАНСЬКОГО.
Dr. Abdul-Aziz Ahmadi <k7111508@gmail.com>
Привіт, мене звуть д-р Абдул-Азіз Ахмаді. Як ви можете бачити в телебаченні та інших газетах, "Талібан" захопив всю структуру уряду Афганістану, тому ми змушені шукати невідкладних засобів, щоб уникнути загрози смерті в Афганістані. Коли я пишу вам, моє життя та сім’я знаходяться у серйозній небезпеці, тому що ми працювали на американців під час їх перебування в Афганістані, а моє життя та сім’я знаходяться у серйозній небезпеці. Таліби вб'ють нас, якщо ми відкладемо від'їзд з Афганістану. ми вкрай потребуємо втечі з Афганістану.

Тому я прошу вашої допомоги та партнерства, щоб отримати суму у розмірі 25,5 000 000 000 доларів США (двадцять п’ять мільйонів п'ятсот тисяч доларів США) на ваш особистий або корпоративний банківський рахунок та подальші інвестиції у прибуткові підприємства у вашій країні . Цей фонд був залишком надмірно виставлених рахунків за контрактами, укладених мною навмисно на постачання матеріалів Covid-19, твердих/м'яких виробів, фармацевтичних/медичних товарів та іншої адміністративної/матеріально-технічної бази в Афганістанську програму ліквідації Covid-19.

Вам буде потрібно.
1) Допоможіть у перерахуванні зазначеної суми у вашу країну
2) Консультації щодо будь -яких прибуткових сфер інвестування,
3) Допомагайте в управлінні тими самими інвестиціями.
4) Допоможіть моїй родині переїхати у вашу країну

Не могли б ви бути настільки люб'язними, щоб надати мені свої послуги з цього приводу, ви будете винагороджені 30% від загальної суми, зазначеної вище. Будь ласка, повідомте про свою зацікавленість, надіславши мені електронного листа, щоб я міг розповісти вам більше деталей:

З найкращими побажаннями,
Д-р Абдул-Азіз Ахмаді


Угарно! :))) 25,5 000 000 000 доларів США - это круто. :))) К слову, с суммой прописью не совпадает, но это ещё лучше. Триллионов, наверное. :)
Subscribe

 • (no subject)

  Любил это стихотворение в детстве: Подражание французскому Один кюре, слуга усердный Бога, Известный благочестием своим, Решил купить французского…

 • Аэрография с надводными кораблями

  Очередная "Аврора". Хорошо нарисовано.

 • Поймать кошку

  Медсестра написала: "Друзья! Очень нужна помощь человека, который может помочь отловить кошку. Очень срочно" Первое, о чём совершенно машинально…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments